regulamin

Pobierając cokolwiek z tej galerii lub bezpośrednio z Terrible Crash automatycznie zgadzasz się na warunki zawarte w poniższym regulaminie.


REGULAMIN SZABLONÓW
1. Informuj o każdym pobraniu pod najnowszym postem na Terrible Crash.
2. Podaj numer pobranego szablonu oraz adres bloga, na jaki ten szablon pobierasz.
3. Na blogu, na którym widnieje mój szablon, dodaj Terrible Crash do linków z dopiskiem "szablon pobrany z (tutaj link)".
4. Nie przywłaszczaj sobie moich szablonów, nie przerabiaj niczego, nie kopiuj fragmentów.
5. Jeśli spodobał Ci się jakiś szablon, ale nie do końca spełnia Twoje oczekiwania (np. chcesz zmienić napis) - pisz śmiało, postaram się go jak najszybciej poprawić i odesłać do Ciebie:)
6. Możesz pobrać każdy szablon z tej galerii, gdyż nie wykonuję zamówień (szablonów na wyłączność, dla jednej osoby).
7. Niektóre szablony potrzebują hasła do wypakowania (poprosi o nie program WinRAR). Hasło brzmi: sempiternal.
8. Na znak przeczytania regulaminu podaj na początku swojego komentarza hasło: bleeding on the ballroom floor.

REGULAMIN DODATKÓW GRAFICZNYCH I TUTORIALI
1. Informuj o każdym pobraniu pod najnowszym postem na Terrible Crash.
2. Napisz, co konkretnie pobierasz i podaj adres swojego bloga.
3. Nie przerabiaj moich ikon, sygnatur, nagłówków, tekstur, koloryzacji i instrukcji. Nie pisz, że są Twoje. Nie twórz z nich własnych dodatków.
4. Jeśli pobrałeś cokolwiek jesteś zobowiązany dodać mnie do linków lub wstawić mój button (button lub adres musi być zalinkowany).
5. CREDIT* zamieszczasz wszędzie, gdzie wstawiasz pracę zrobioną z moich dodatków. Jeśli korzystasz z nich regularnie, możesz dodać adres mojego bloga do zakładki (strony) "credits" w Menu czy do jakiejś specjalnej ramki, będącej cały czas w stałym, widocznym miejscu na blogu.
6. Zawsze dopisuj CREDIT* pod moimi sygnaturami i ikonami, jeśli wstawiasz je do swoich postów.
7. Nie linkuj nigdzie i nie wstawiaj na swoją stronę moich koloryzacji, tekstur i innych dodatków.
8. Tworząc coś na podstawie moich instrukcji musisz o tym napisać pod swoim tworem (np. "nagłówek z instrukcji na Terrible Crash"). Każda taka praca stworzona na podstawie instrukcji musi być w ten sposób opisana.
9. Na znak, że przeczytałeś cały regulamin, dodaj na początku w komentarzu hasło "choke back tears" (hasło może ulec zmianie).
10. Stare paczki wymagają przy rozpakowywaniu podania hasła: inconditionally. Od 1 kwietnia 2013r. hasło do paczek brzmi: sempiternal.

*CREDIT  - tutaj proszę o zwyczajną notatkę typu "tekstury z terriblecrash.blogspot.com" albo "koloryzacje z terriblecrash.blogspot.com" do creditów danego szablonu (w zależności od tego, czego do niego użyliście), czy też pod sygnaturką/ikonkami/innymi grafikami mojego autorstwa wstawionymi do Waszych postów "(c) terriblecrash.blogspot.com" lub coś  podobnego.
Layout by Yassmine